O nás

Spolehlivý dodavatel jak pro řadu výrobních, servisních a elektromontážních společností a dalších prodejců, tak i pro koncové zákazníky. Při spolupráci s námi můžete vždy očekávat pomoc při řešení problémů a rychlost zpracování vaší zakázky.

Rozsáhlý sortiment

Jsme distributorem rozsáhlé nabídky komodit od světových výrobců prvků průmyslové automatizace a elektroinstalačního materiálu.

Našim stálým zákazníkům nabízíme možnosti rabatů a množstevních slev.

Mezi naše velkoodběratele patří zejména , průmyslové podniky, výrobci strojních zařízení, servisní firmy, elektromontážní firmy, velko a maloobchody.

Při využití našich pravidelných rozvozů budete mít o starost méně. Při odběru zboží nad 5000,- Kč bez DPH poštovné neúčtujeme.

Stručně o naši firmě

Naše firma vznikla v roce 1992  za účelem montáže a servisu strojního zařízení s působností po celé republice . Po roce 2000  díky zájmu našich zákazníků o dodávání prvků na strojní zařízení se naše firma zaměřila na prodej  prvků průmyslové automatizace. V dnešní době už zajišťujeme stovkám odběratelům kompletní dodávky zboží od stovek dodavatelů.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).